Digimon Forum

Forum Digimon

Ogłoszenie

Każdy kto się zarejestruje musi edytować profil i podać: Numer Gadu-Gadu, Login Skype, Prawdziwe Imie, Miejsce Zamieszkania oraz wypełnić "Pola Dodatkowe" (Ulubiony Digimon i Digiwybraniec).

#1 2013-10-15 15:30:27

Dracor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-15
Posty: 1

Pytanie do dość ciekawego pomysłu...

Hej!
Słyszałem, że lubicie tutaj Digimon'y. Mam do was z tego powodu pewne proste pytanie: co myślicie o nowej grze Digimon?

Może kilka linijek wyjaśnienia:
Jestem programistą z pomysłem i dość znacznym brakiem czasu (bądźcie przeklęte, anime!). Mimo to wpadłem na pomysł stworzenia gry, a może raczej symulatora digivice'u, na system Android. Plan jest taki, aby udostępnić graczom na całym świecie wszystkie Digimon'y, nie tylko te "fajne", jak również wszystkie możliwości digiwolucji, od zwykłej poczynając, na Xros (lub Fusion) kończąc. Gra miała by również symulować graczowi "bycie Tym Wybranym", czyli masz własnego Digimon, dbasz o niego, trenujesz i możesz walczyć z innymi Digimon'ami, jak i graczami.

Jak napisałem powyżej, pomysł jest, czasu brak. Z tego powodu nie mogę sobie pozwolić na zaskoczenie was nowym produktem. Chciałbym jednak wiedzieć, co Wy, jako polska część fanów serii, myślicie o takim pomyśle.

Mam nadzieję, że szybko mi odpowiecie.

Offline

 
Miejsce Na Reklame!
Aby się zareklamować napisz do Admina (taiekk@gmail.com)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lwyzsawanny.pun.pl www.minecraftzikoforum.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.forkss.pun.pl www.gadulstwo.pun.pl